Jelen Kondicionér - Aviváž s konopným olejem 1,35 l Jelen Kondicionér - Aviváž s konopným olejem 1,35 l

Kód: JEL-182
Neohodnoceno
Značka: Schicht
138 Kč
Skladem

Hlavní složkou aviváže Jelen Kondicionér je kationický tenzid rostlinného původu, který společně s konopným olejem dodá prádlu hebkost a jemnost. Díky svému rostlinnému původu je navíc tenzid šetrný k přírodě a v přírodě dobře rozložitelný. Působí také antistaticky, což oceníte především u tkanin vyrobených z umělých syntetických vláken, které by se měli po každém vyprání antistaticky upravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní složkou jeleního kondicionéru je kationický tenzid rostlinného původu, který společně s konopným olejem dodá prádlu hebkost a jemnost. Díky svému rostlinnému původu je navíc tenzid šetrný k přírodě a v přírodě dobře rozložitelný. Působí také antistaticky, což oceníte především u tkanin vyrobených z umělých syntetických vláken, které by se měli po každém vyprání antistaticky upravit.

Tipy pro zákazníky:
Prádlo vyrobené ze syntetických vláken byste měli po každém vyprání antistaticky upravit, čehož docílíte přidáním Kondicionéru, který působí antistaticky a prádlo tak nebude nabité statickou elektřinou. Kondicionér by se stejně jako další avivážní prostředky neměl používat v případě, že dáváte prádlo po vyprání i do sušičky.

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: kationtové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: parfém, kyselina mléčná.

Obsah: 1,35 L

Vyrobeno v České republice

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie a kosmetika
Hmotnost: 1.59 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: