RataStop - fluorescenční měkká nástraha na hlodavce 150 g

Kód: MO-5778
Neohodnoceno
Značka: BROS
55 Kč
Skladem

Rodenticidní nástraha k přímému použití ve formě pasty v jednodávkových sáčcích po 15 g, která hubí myš domácí a potkana obecného uvnitř a kolem budov.  na myši a potkany je možné používat jak ve vnitřních prostorách, tak v okolí budov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rodenticidní nástraha k přímému použití ve formě pasty v jednodávkových sáčcích po 15 g, která hubí myš domácí (Mus musculus) uvnitř budov a potkana obecného (Rattus norvegicus) uvnitř a kolem budov. Nástrahu používejte nejlépe v plastových deratizačních staničkách.

Návod na použití:

• Myš domácí (Mus musculus) - k použití ve vnitřních prostorách:
- Vysoká míra zamoření: do 50 g nástrahy na místo položení nástrahy každé 2 metry;
- Nízká míra zamoření: do 50 g nástrahy na místo položení nástrahy každých 5 metrů;
Deratizační staničky je nutno kontrolovat nejméně jednou za 2 až 3 dny na zahájení deratizace a následně nejméně jednou týdně s cílem ověřit, zda je nástraha akceptována, zda jsou deratizační staničky neporušené a za účelem odstranění těl uhynulých hlodavců. V případě potřeby doplňte nástrahu.

• Potkan obecný (Rattus norvegicus) - kk použití ve vnitřních prostorách a ve venkovních prostorách kolem budov:
- Vysoká míra zamoření: do 100 g nástrahy na místo položení nástrahy každých 5 metrů;
- Nízká míra zamoření: do 100 g nástrahy na místo položení nástrahy každých 10 metrů;
Deratizační staničky je nutno kontrolovat nejdříve 5 až 7 dnů po zahájení deratizace a následně nejméně jednou týdně s cílem ověřit, zda je nástraha akceptována, zda jsou deratizační staničky neporušené a za účelem odstranění těl uhynulých hlodavců. V případě potřeby doplňte nástrahu.
K použití ve venkovních prostorách kolem budov: Umístěte deratizační staničky v prostorách, kde nehrozí záplavy. Vyměňte nástrahu v deratizační staničce, pokud byla poškozena vodou nebo kontaminována nečistotami.

Benefity výrobku:

Velice chutná nástraha obsahuje vyváženou směs složek potravinového původu, která je díky technologii s fluorescenčním pigmentem snadno identifikovatelná i za špatných světelných podmínek. Po požití návnady je trus hlodavců díky fluorescenční formulaci jasně viditelný pod ultrafialovým světlem, což poskytuje možnost sledovat aktivitu hlodavců. Obsahuje hořkou látku (Denatonium-benzoát), která pomáhá předcházet konzumaci lidmi.

Klasifikace nebezpečnosti: STOT RE 2, Toxicita pro specifické cílové orgány – opakovaná expozice, kategorie 2. H373 Může způsobit poškození orgánů při prodloužené nebo opakované expozici.

Účinná látka: difenakum

VAROVÁNÍ: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Balení výrobku: Obsah: sáček po 150 g, 40 ks v kartonu

Vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky proti škůdcům
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: