Hřejivý plyšák do mikrovlnky Orangutan

Kód: W3-93296
Neohodnoceno
Značka: Albi
550 Kč
Skladem

Hřejivý plyšák Orangutan je šikovný roztomilý kamarád, který dokáže zahřát každou postýlku a rozesmát. S plyšáky Warmies® se pomazlíte a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek. Vy je tak můžete nahřát v mikrovlnce při chladných zimních večerech nebo zchladit v ledničce pro horké letní noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřejivý plyšák Orangutan je šikovný roztomilý kamarád, který dokáže zahřát každou postýlku a rozesmát. S plyšáky Warmies® se pomazlíte a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Vy je tak můžete nahřát v mikrovlnce při chladných zimních večerech nebo zchladit v ledničce pro horké letní noci. Pevné švy plyšáků zaručují, že náplň zůstane tam, kde má. Warmies® plyšáky stačí nahřát 1,5 minuty v mikrovlnné troubě (při výkonu 600 – 1000 W) a zvířátka vydrží až 2 hodiny hřát! V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky.

Hřejivá zvířátka jsou vhodná pro děti od 3 let.

UPOZORNĚNÍ! Zvířátka nelze prát ani namáčet, pro údržbu doporučujeme otírat hřejivého plyšáčka vlhčeným hadříkem v mýdlové vodě.

Rozměr: 35 cm

Váha: 750 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřejiví plyšáci Warmies
Hmotnost: 0.78 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: