EcoCannabis Univerzální prací gel 1,5 L

Kód: PAL-1382
Neohodnoceno
Značka: Palacio
99 Kč
Skladem

Pečujte o rodinu a domácnost s respektem k přírodě a pro šetrnou péči zvolte univerzální eco prací gel s konopím. Koncentrované složení účinkuje již při nízkých teplotách, a unikátní obsah konopného oleje a extraktu zajistí šetrnost i velmi citlivé pokožce. Účinné složky chrání a oživují barvy prádla, které bude po vyprání čisté, hebké a jemně provoněné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečujte o rodinu a domácnost s respektem k přírodě a pro šetrnou péči zvolte univerzální eko prací gel s konopím. Koncentrované složení účinkuje již při nízkých teplotách, a unikátní obsah konopného oleje a extraktu zajistí šetrnost i velmi citlivé pokožce. Účinné složky chrání a oživují barvy prádla, které bude po vyprání čisté, hebké a jemně provoněné. Dermatologicky testované složení s 96 % přírodního původu a bez přidaných barviv je ideální volbou pro vaše zdraví. Nezapomeňte obal recyklovat nebo ho použijte znovu.

Vlastnosti:

  • šetrná péče i pro citlivou pokožku
  • účinkuje již při nízkých teplotách
  • unikátní konopné složení 
  • chrání a oživuje barvy prádla
  • pro čistotu, hebkost a jemné provonění
  • s respektem k přírodě
  • 96% složek přírodního původu
  • dermatologicky testováno

  Prací gel obsahuje:

  • aniontové povrchově aktivní látky >5 %, avšak <15 %
  • neiontové povrchově aktivní látky <5 %
  • konopný olej
  • konopný extrakt

  Jak aplikovat: Správné dávkování a výběr správného pracího cyklu šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Roztřiďte prádlo dle barvy, míry zašpinění, druhu vlákna. Pokud je to možné, perte plnou dávku/pračku. Nepoužívejte příliš velké množství pracího gelu, dodržte návod na dávkování. Pro odstranění silných nečistot aplikujte prací gel přímo na skvrnu a nechte chvíli působit. Následně je možné prádlo vložit do pračky a spustit praní. Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí.

  VAROVÁNÍ: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte tvář, ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Varování, obsahuje reakční směs 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1).

   Vegan friendly šetrné složení s 96% podílem přírodního původu. Bez přidaných barviv. Recyklujte nebo znovu použijte obal.

  Složení: avšak <15 %, Cannabis sativa extract, Cannabis Sativa Seed Oil, CZ/ Aniontové povrchově aktivní látky >5 %, konzervační činidlo Chloromethylizothiazolinone, Methylisothiazolinone, Methylizothiazolinone), Neiontové povrchově aktivní látky <5 %, Non-ionic surfactants <5%, Parfém. EN/ Anionic surfactants > 5% but <15%, Perfume., Preservative Chloromethylisothiazolinone

  Obsah: 1,5 litru

  Bez parabenů

  Vyrobeno v České republice

   

   

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Prací prostředky
  Hmotnost: 1.57 kg

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: